Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництво для авторів

Автори несуть відповідальність за точність наведеної інформації.

Поданий матеріал повинен бути оригінальним, не опублікованим раніше в інших друкованих виданнях. Автор бере на себе зобов'язання не публікувати представлений текст до публікації його в журналі. При подальшій публікації в інших виданнях, в них дається обов'язкове посилання на журнал. Автори несуть відповідальність за оригінальність тексту, достовірність представлених у ньому фактів і даних, власних імен, географічних назв та інших відомостей. 

УВАГА! Не допускається використання даних, які було представлено у захищених дисертаційних дослідженнях, а також опублікованих раніше статтях.

Вимоги до оформлення статті:

Текстовий редактор MS Word 97-2003 шрифтом 12, Times New Roman через міжрядковий інтервал – 1,0, без табуляцій і переносів.

 Параметри сторінки: формат А 4, орієнтація – книжна, поле зверху – 2,0 см, знизу – 2,0 см, зліва – 2,0 см, справа – 2,0 см. Абзацний відступ – 1,25 см.

Обсяг статті – не менше восьми друкованих сторінок.

Кількість авторів – не більше трьох

 

Структура статті:

  • Індекс УДК– указується в першому рядку сторінки і вирівнюється за лівим краєм, напівжирний, Times New Roman – 12 пт, усі літери прописні.
  • Індекс DOI – вирівнюється за лівим краєм під УДК, Times New Roman – 12 пт, усі літери прописні (надається редакцією збірника).
  • Назва статті – усі літери прописні, «напівжирним» шрифтом,Times New Roman – 12 пт, українською мовою з вирівнюванням по центру, до десяти слів.
  • Прізвище, ім’я та по батькові автора(ів) статті повністю (українською мовою)– «напівжирним» шрифтом,Times New Roman – 12 пт, вирівнювання по центру.
  • Відомості про автора (ів)– відомості про автора, місце роботи, вирівнювання по центру, Times New Roman – 10 пт.
  • Персональна e-mаil адреса.
  • Індекс ORCIDID –  Реєстрація за посиланнямhttps://orcid.org/
  • Анотація українською мовою – 8-10 рядків, ключові слова(5−7 слів) – курсив, Times New Roman – 10 пт.
  • Основний текст статті – Times New Roman – 12 пт, у структурованому вигляді із виділенням наступних елементів (виділити їх напівжирним шрифтом):

-            Постановка проблеми;

-            Аналіз останніх досліджень і публікацій;

-            Формулювання мети статті;

-            Виклад основного матеріалу (з повним обґрунтуванням отриманих результатів);

-            Висновки (з перспективами подальших розвідок із напряму).

  • Список використаної літератури– вирівнювання по центру, «напівжирним» шрифтом, Times New Roman – 12 пт.

Посилання в тексті на кожне джерело обов’язкове, наприклад [4, c.7]) друкується в кінці статті (оформлюється відповідно Держстандарту ДСТУ 8302 до: 2015). Перша цифра – номер джерела у списку літератури, друга − номер сторінки. Номер джерела та номер сторінки розділяються комою з пробілом, номер джерела крапкою з комою, напр.: [4], [5, с. 123], [6; 10]. У реченні крапка ставиться після дужок, посилань. Не більше 10 джерел, окрім публікацій історичного характеру. Назви праць у списку літератури розташовуються в порядку цитування. Кожне джерело, процитоване в роботі, має з'явитися у списку використаних джерел. Так само, кожен запис у списку використаних джерел має бути згаданим в тексті роботи. Автори мають зважати на авторитетність джерел, які вони використовують! Якщо не вдається встановити ім’я автора та/або рік публікації, варто відмовитись від такого джерела, оскільки воно не є надійним та авторитетним для цитування у науковому дослідженні. Більша частина джерел повинна відображати сучасний стан наукових досліджень та бути не старша 5 років. Не рекомендується цитувати навчальні посібники та підручники. Варто мінімізувати посилання на тези конференцій та інші матеріали, які не проходили експертну оцінку перед публікацією. Не допускаються посилання на Вікіпедію та інші он-лайн енциклопедії. У разі посилання на сторінки сайту, необхідно обов’язково вказувати дати доступу до процитованих джерел. Для нумерації використовується список. Не ставляться цифри вручну та не оформлюється література у таблиці. Джерела подаються у квадратних дужках [1, с. 3].

  • Назва статті англійською мовою – усі літери прописні, «напівжирним» шрифтом, Times New Roman – 12 пт, англійською мовою з вирівнюванням по центру, до десяти слів
  • Прізвище, ім’я автора(ів) статті повністю (англійською мовою) – «напівжирним» шрифтом,Times New Roman – 12 пт, вирівнювання по центру.
  • Відомості про автора (ів) англійською мовою – відомості про автора, місце роботи, вирівнювання по центру, Times New Roman – 10 пт.
  • Реферат англійською мовою (Abstract) – (обсягом не менше 3000 знаків з пробілами) має бути написано якісною англійською мовою згідно з вимогами міжнародних наукометричних баз, Times New Roman – 12 пт. 
  • Повинен містити такі елементи:

-       Проблема – Introduction.

-       Мета – Purpose.

-       Методи дослідження – Methods.

-       Основні результати дослідження – Results.

-       Наукова новизна результатів дослідження −Originality.

-       Висновки та конкретні пропозиції автора –Conclusion.

-       Ключові слова (5-7 слів), курсив – Key words.

  • Транслітерований список використаних джерел та літератури Times New Roman – 10 пт, список літератури, перекладений англійською мовою (або транслітерований в романському алфавіті) і оформлений відповідно до міжнародного стилю оформлення наукових публікацій APA(American Psychological Associationstyle.  (http://www.apastyle.org/). Онлайн конвертер стандарту APA: http://reffor.us/ або http://www.citationmachine.net

Назви періодичних видань (журналів) наводяться відповідно до офіційного латинського написання за номером реєстрації ISSN. До джерела необхідно додати позначення про мову оригіналу (наприклад: [in Ukrainian]) і цифровий ідентифікатор DOI (у разі наявності). Он-лайн транслітератор – http://translit.kh.ua/?passport

 

  • Рядок «Матеріал надійшов до редакції __.__.202_ р.» (10 пт, курсив, вирівнювання справа).

 

Стаття має бути ретельно перевірена й повністю відредагована.

Якщо стаття подана англійською мовою, у такому разі розширена анотація подається українською мовою.

Редакція журналу не надає послуг із перекладу.

В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

 

Грошовий переказ сплачується після позитивного рішення редколегії про прийняття статті до друку.

  Розмір коштів на покриття витрат з публікації статей у «Віснику Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» визначається відповідно до окремого видання Вісника.

Редакційна колегія залишає за собою право перевіряти отримані статті на наявність плагіату, віддавати надіслані статті на додаткове рецензування, а також відхиляти ті з них, які не відповідають вимогам або науковим напрямкам журналу.

Рукописи, що оформлено без урахування викладених вимог, не розглядаються.

Вимоги до подання

Усі подання повинні відповідати таким вимогам.

  • Це подання відповідає вимогам, викладеним у Настановах для авторів.
  • Це подання раніше не публікувалося, а також не було винесено на розгляд іншого журналу.
  • Усі посилання перевірено на точність і повноту.
  • Усі таблиці та рисунки пронумеровано та позначено.
  • Отримано дозвіл на публікацію всіх фотографій, наборів даних та інших матеріалів, наданих разом із цим поданням.

Положення про конфіденційність

Імена й адреси електронної пошти, вказані користувачами на вебсайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу й не будуть надані для будь-яких інших цілей або будь-якій іншій стороні.